Новини

Червень 2021

18.06.2021

Денис Рачко, студент групи МС-19м-1, — переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Комп'ютерні науки» у 2020–2021 н.р.

У конкурсній роботі розв'язана задача прогнозування страхового відшкодування внаслідок дорожньо-транспортної пригоди методами машинного навчання байєсової нейронної мережі.


Всеукраїнська олімпіада з математики у ДНУ імені Олеся Гончара

17.04.2021

17 квітня 2021 р. у ДНУ імені Олеся Гончара відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади з математики для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти. Переможці другого туру отримують до 20 балів додатково до ЗНО з математики.

З задачами другого туру і вказівками до їх розв’язання можна ознайомитись тут:

Переглянути


Олімпіада з математики у ДНУ імені Олеся Гончара

12.02.2021

У ДНУ імені Олеся Гончара розпочинається реєстрація на олімпіаду з математики для професійної орієнтації вступників до університету. Переможці отримують до 20 балів додатково до ЗНО з математики. Докладно тут:

dnu.dp.ua/view/olimpiada_dnu


Всеукраїнська олімпіада з математики у ДНУ імені Олеся Гончара

27.06.2020

27 червня 2020 р. у ДНУ імені Олеся Гончара відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади з математики для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти. Переможці другого туру отримують до 20 балів додатково до ЗНО з математики.

З задачами другого туру і вказівками до їх розв’язання можна ознайомитись тут:

Переглянути


Січень 2020. Захист магістерських робіт

14.01.2020

14 січня 2020 року студенти магістратури спеціальності «Статистика» захистили магістерські дипломні роботи, всі з оцінкою «відмінно». Поздоровляємо!

На публічному захисті магістерських дипломних робіт були присутні начальник відділу Data Science IT-компанії MURKA Сергій Сукач, начальник відділу Data Science А-Банку Олена Бузан, аспірант університету La Trobe (м. Мельбурн, Австралія) Ілля Донгаузер — випуск 2017 року.

Сергій Сукач: «Відділ Data Science IT-компанії MURKA укомплектований випускниками кафедри статистики й теорії ймовірностей. Ми готові й надалі запрошувати на стажування студентів і на роботу випускників кафедри статистики й теорії ймовірностей.»

Олена Бузан: «У відділі Data Science А-Банку на посаді провідного спеціаліста працює випускниця магістратури Олександра Головко, яка щойно захистила магістерську дипломну роботу. Ми й надалі готові до співпраці з кафедрою статистики й теорії ймовірностей щодо працевлаштування випускників.»

Ілля Донгаузер: «Кафедра статистики й теорії ймовірностей ДНУ імені Олеся Гончара забезпечує підготовку студентів на рівні світових стандартів.»


Вересень 2019. Друге видання підручника

30.09.2019

Вийшов з друку другим виданням підручник В. М. Турчина «Теория вероятностей и математическая статистика. Основные понятия, примеры и задачи».


Всеукраїнська олімпіада з математики у ДНУ імені Олеся Гончара

11.05.2019

11 травня 2019 р. у ДНУ імені Олеся Гончара відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади з математики для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти. Переможці другого туру отримують до 20 балів додатково до ЗНО з математики.

З задачами другого туру і вказівками до їх розв’язання можна ознайомитись тут:

Переглянути


Травень 2019

05.05.2019
Сергій Кравченко — призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018/2019 навчального року зі спеціальності «Комп’ютерні науки», автор роботи «Мультиваріантне тестування цільової сторінки сайту».

Березень 2019. Відень, від Євгенії Волкової

22.03.2019

Три недели пролетели практически незаметно, настолько было интересно. Я сейчас посещаю подготовительный курс немецкого языка, мне всё сейчас даётся легко, так как я все основы выучила в Украине. Жду не дождусь, когда начну посещать университет как полноценный студент по специальности «Статистика».

Сам университет просто замечательный, походила по некоторым корпусам, красиво, современно.


Грудень 2018. Від Іллі Донгаузера. Мельбурн, Австралія

01.12.2018

Поздравляю с наступающим Новым годом коллектив кафедры статистики и теории вероятностей!

У меня всё хорошо, занимаюсь статистикой случайных полей. У нас на кафедре в La Trobe University большая диаспора из Украины: два профессора и два аспиранта.

Хотя моей аспирантской стипендии вполне хватает, иногда хочется домой.

Австралия хорошо видна на фото. Здесь фото центра Мельбурна, университета и с Великой Океанской дороги (соединяет Мельбурн и Аделаиду).