Січень 2018. DataCamp Projects

19.01.2018

У рамках програми DataCamp for the ClassRoom студенти третього, четвертого та п'ятого курсів спеціальності «Статистика» вивчають дисципліну «Статистичний аналіз даних» за змішаною системою на освітній онлайн-платформі DataCamp.

Проекти DataCamp Projects надають можливість студентам здобувати цінні практичні навички розв'язання реальних задач, що відкриває перспективу стати затребуваними і високооплачуваними фахівцями індустрії Data Science.

Спробуйте і ви:

Intro to RIntro to PythonCommunity & Open Courses


Липень 2017. Career Tracks та Skill Tracks

19.07.2017

У рамках програми DataCamp for the ClassRoom студенти третього, четвертого та п'ятого курсів спеціальності «Статистика» вивчають дисципліну «Аналіз даних» за мішаною системою на освітній онлайн-платформі DataCamp.

Career Tracks надають можливість студентам здобувати вміння та навички, необхідні для успішного старту кар'єри в області Data Science на позиціях Data Scientist with R, Data Analyst with R, Quantitative Analyst with R, Data Scientist with Python, Data Analyst with Python.

Skill Tracks організовані для вивчення таких розділів аналізу даних як SQL for Data Science, R Programming, Importing and Cleaning Data with R, Data Manipulation with R, Statistics with R, Data Visualization with R, Time Series with R, Applied Finance with R, Python Programming, Importing and Cleaning Data with Python, Data Manipulation with Python, Machine Learning.

Спробуйте і ви:

Intro to RIntro to PythonCommunity & Open Courses


Січень 2017. Інтерактивне вивчення Data Science

19.01.2017

В рамках нової програми DataCamp for the ClassRoom студенти третього, четвертого та п’ятого курсів спеціальності «Статистика» продовжують вивчення дисципліни «Аналіз даних» за мішаною системою на освітній онлайн-платформі DataCamp протягом другого семестру.

DataCamp — це якісний спосіб вивчення аналізу та візуалізації даних за допомогою мов R та Python. У DataCamp використовуються відеолекції відомих фахівців і кодування у браузері. Преміум-курси DataCamp за тематикою Data Science охоплюють R Programming, Python for Data Science, Statistical Modelling, Data Manipulation, Data Visualization, Applied Finance, Machine Learning, Reporting.

Зазначимо, що студенти Imperial College (London), Harvard University, Princeton University, University of California (Berkley) вивчають R та Python саме на преміум-курсах DataCamp.

Спробуйте і ви:

Intro to RIntro to PythonCommunity & Open Courses


Вересень 2016. Інтерактивне вивчення курсу «Аналіз даних»

03.09.2016

Студенти четвертого та п'ятого курсів спеціальності «Статистика» розпочали вивчати дисципліну «Аналіз даних» за мішаною системою (blended learning), яка поєднує переваги традиційних лекцій та інтерактивного навчання на освітній онлайн-платформі DataCamp.

DataCamp — це ефективний спосіб опанувати аналіз даних та їх візуалізацію на мові R. Навчання здійснюється на основі високоякісних відео-уроків та кодування в браузері. Преміум-курси DataCamp за тематикою «Аналіз даних» охоплюють R Programming, Importing & Cleaning Data, Data Manipulation, Data Visualization, Probability & Statistics, Machine Learning, Applied Finance.

Спробуйте і ви:

Intro to RIntro to PythonCommunity & Open Courses